budynek-baner-copy

1 SZKOLNY FESTYN INTEGRACYJNY

Dnia 28 maja (sobota)
Od godziny 1000 do godziny 1300

Z a p r a s z a m y na
1 Szkolny festyn integracyjny
„Baw się razem z nami”

Przy Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Wałczu na Dolnym Mieście
Czeka na Was wiele ciekawych atrakcji !!!

Rózne stoiska, kawiarenka, konkursy, bigos, grochówka

Organizatorzy: Rodzice, Dzieci, Nauczyciele

OGÓLNOPOLSKI SUKCES MARTYNY

     Uczennica klasy szóstej z Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Wałczu  Martyna Gałas w styczniu 2011r. wygrala Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego "Słowo daję" i w dniach 20-21 maja 2011r. wzięła udział w Wielkim Finale Konkursu, który odbył się we Wrocławiu. Organizatorem konkursu już po raz piąty było Stowarzyszenie Ojczyzny Polszczyzny, z jej prezesem Elżbietą Kielman, Wydawnictwo Nowa Era oraz Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego z Dyrektorem prof. dr hab. Janem Miodkiem na czele. Pomysł od samego początku znalazł poparcie Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Zakładu Narodowego im. Ossolińskich oraz władz
Wrocławia.  DSCF3476
     Celem konkursu jest upowszechnianie kultury słowa, podnoszenie świadomości językowej, a wraz z tym poziomu kształcenia językowego. Konkurs miał trzy etapy:  szkolny, rejonowy (zwany Małym Finałem) oraz ogólnopolski.
     Wzięło w nim udział około 10000 uczniów z 440 szkół z całej Polski i krajów sąsiadujących, w których mieszkający tam Polacy uczą się języka polskiego.
    Do Wrocławia przyjechało 36 uczestników, w tym dwie osoby ze Lwowa. Finał trwał dwa dni. 20 maja uczestnicy wzięli udział w interesujących Warsztatach Tworzenia Słowem prowadzonych przez Michała Malinowskiego, dyrektora i kustosza Muzeum Baśni, Bajek i Opowieści w Konstancinie- Jeziornie. Zajęcia te były na bardzo wysokim poziomie, a Martyna brała w nich szczególnie aktywny udział, wzbudzając zainteresowanie dzieci , nauczycieli i organizatorów. 21 maja uczestnicy Finału rozwiązywali test językowy, a następnie występowali na scenie , opowiadając na wylosowany temat wymyśloną przez siebie historię. W tym roku wiodącym tematem była muzyka. Uczestników oceniało jury pod przewodnictwem prof. Jana Miodka. Występ Martyny znowu wzbudził wielkie owacje, a test okazał się  dla niej też nie najtrudniejszy.
     Tegoroczną edycję konkursu wygrali chłopcy: z Oławy, Wrocławia i Tomaszowa Mazowieckiego. Jury przyznało też kilka wyróżnień, w tym specjalne wyróżnienie dla Martyny Gałas. Pani Elżbieta Kielman, wręczając dyplomy i nagrody podziękowała nauczycielce Martyny Łucji Moskalewicz za odkrycie szczególnego talentu.
      Na zakończenie pobytu we Wrocławiu uczniowie, nauczyciele i rodzice wysłuchali wykładu Profesora na temat kondycji współczesnej polszczyzny . Jan Miodek w swoim wystąpieniu odniósł się z sympatią do Wałcza, tłumacząc odmianę nazwy tej miejscowości. Dlaczego akurat do Wałcza?
     Może dlatego, że wałczanie bywali tam już wcześniej, dzięki pani Sylwii Malinowskiej, koordynatorce etapu rejonowego konkursu, doradcy języka polskiego w PODN w Wałczu, popularyzatorce pięknej polszczyzny.

PIŁKARSKIE SUKCESY

     Wielkim sukcesem zawodniczek i zawodników Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Wałczu zakończyły się Turnieje Regionalne w ramach Wojewódzkiej Gimnazjady. Jako Pierwsze w turnieju w Złocieńcu zaprezentowały się dziewczęta z Gimnazjum nr 1 w Wałczu W stawce 5 zespołów DSC03414

     Wałczanki okazały się bezkonkurencyjne i  zapewniły sobie awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 3 czerwca 2011 r. na EuroBoisku w Wałczu.
     Podopieczne Pawła Geperta zostawiły w pokonanym polu zespoły ze Stargardu Szczecińskiego, Złocieńca, Bierzwnika i Węgorzyna. Zespół wałecki zagrał w składzie:
\Anna Kacprzak, Dominika Watorowska, Paulina Korczyc, Milena Jęcka, Klaudia Kociuba, Natalia Cierpicka, Marta Załucka, Justyna Szymczak, Anna Góralska, Izabela Siutkowska, Dominika Kwiatkowska i Katarzyna Jasińska.
 

IMG_0350    Chłopcy rozgrywali turniej finałowy w Czaplinku i po zaciętej rywalizacji wywalczyli 2 miejsce również premiowane awansem do półfinału wojewódzkiego. Podopieczni Marka SkonieczkI  w pokonanym polu zostawili zespoły z Czaplinka i Radowa Małego, a zwycięzcą turnieju został zespół ze Stargardu Szczecińskiego.

Wałczanie zagrali składzie: Turek Bartosz, Wojczakowski Kamil, Staniszewski Rafał, Chyliński Bartosz, Bajor Damian, Rużanowski Sebastian, Rytczak Karol, Pogocki Konrad, Betleja Marcin, Iwanow Wiktor, Czerniewicz Dawid, Ograbek Szymon, Michalik Krzysztof, Soszyński Bartosz, Musztuk Krystian i Iwański Wiktor..

VII MIEJSKI KONKURS O ZŁOTE PIÓRO BURMISTRZA

     21 maja w ZSM nr 1 w Wałczu odbył się VII Miejski Konkurs Ortograficzny o Złote Pióro Burmistrza. W zmaganiach z ortografią wzięło udział 48 uczniów klas III – VI ze szkół podstawowych
w Wałczu.
      Organizatorkami konkursu były Łucja Moskalewicz i Elżbieta Strażnikiewicz.
Przed rozpoczęciem konkursu uczniowie oraz ich opiekunowie mogli obejrzeć  przedstawienie „Walka bogów olimpijskich z bykami ortograficznymi”, które przygotowali uczniowie klasy Va i Via pod czujnym okiem pani Ireny Prus, Marty Szott i Marty Marynki – Nowokuńskiej.  Autorką dyktand była pani Sylwia Malinowska. Prace uczniów oceniała komisja, w skład której weszły: Janina Wiśniewska, Elżbieta Woś, Krystyna Srokowska, Halina Spieczyńska, Elżbieta Rokita, Irena Kubowicz, Jolanta Bratkowska.
     Wśród klas III zwyciężyła Jowita Kawa z SP nr 4. Drugie miejsce zajął Maciej Kołosowski z SP nr 5, a trzecie Milena Turowska z SP nr 1.
     W kategorii klas IV pierwsze miejsce zajęła Julia Jabłońska z SP nr 5, drugie miejsce Weronika Ciesińska z SP nr 1 i trzecie miejsce Mateusz Śmich również z SP nr 1.
   Wśród piątoklasistów najlepszy okazał się Patryk Piesiak z SP nr 1, na miejscu drugim uplasowała się Klaudia Czaińska z SP nr 1, a na trzecim miejscu Aleksandra Sałachub z SP nr 4.
     W kategorii klas VI zwyciężyła Dominika Dobrowolska z SP nr 1, miejsce drugie przypadło Anecie Adamiak z SP nr 1, a trzecie Aleksandrze Januchowskiej z SP nr 5.

      Wszyscy laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, a zdobywcy pierwszych miejsc dodatkowo pióra. Nagrody wręczyła wiceburmistrz Jolanta Wegner.

BIEGI ROZSTAWNE

     19 maja w Policach odbyły się Mistrzostwa Województwa w Biegach Rozstawnych. Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Wałczu wystartowali w tej imprezie po raz pierwszy w historii Naszej szkoły. Sztafeta szwedzka chłopców zajęła VIII miejsce, sztafeta szwedzka dziewcząt X miejsce.
     Uczniowie biegali również w sztafetach 4 x 100 m . Dziewczęta zajęły X miejsce, a chłopcy XI. Opiekunem sztafet była Anna Kszak - Krzyżanowska.
 

EUROBOISKO W WAŁCZU

     Po 4 latach starań i trwającej 8 miesięcy budowie oddano w Wałczu do użytku Euroboisko. Koszt inwestycji wyniósł prawie 3,5 miliona złotych i są to znakomicie zainwestowane pieniądze.

     10 maja na nowo wybudowany, mieszczący się na Dolnym Mieście obok Zespołu Szkół Miejskich nr 1 obiekt, przybyli liczni goście i uczniowie ZSM nr 1. Honorowe miejsca zajęli poseł na Sejm RP Paweł Suski, prezes ZZPN i jednocześnie wiceprezes PZPN Jan Bednarek, prezes KOZPN Grzegorz Maciejasz, przewodnicząca Rady Miasta Bożena Terefenko, burmistrz Wałcza Zdzisław Tuderek, wicestarosta Jerzy Goszczyński, a także radni Rady Miasta i Rady Powiatu, burmistrz Człopy i wójt gminy Wałcz, dyrektorzy wałeckich szkół z dyrektor ZSM nr 1 Jadwigą Kontowicz-Łuszczyk na czele, wałeccy olimpijczycy, prezesi klubów sportowych oraz przedstawiciele głównego wykonawcy - szczecińskiej firmy Masters.
     - Patrzyliśmy z zazdrością na inne miasta posiadające Euroboiska, lecz po 4 latach starań udało nam się oddać do użytku tę inwestycji - powiedział burmistrz Tuderek. - Koszt wyniósł około trzy i pół miliona złotych, lecz potrzebujemy jeszcze około miliona, aby w pełni dokończyć budowę. Mówię tu o pawilonie z szatniami, trybunach i zagospodarowaniu terenu wokół obiektu.
Mam nadzieję, że szatnie powstaną do jesieni, natomiast z trybunami możemy jeszcze trochę poczekać. Ten obiekt musi być otwarty bez mała 24 godziny na dobę i służyć wszystkim mieszkańcom Wałcza. Mając ten obiekt i tę płytę, możemy obecnie przystąpić do renowacji stadionu miejskiego.
     - Wałcz stał się wzorem dla innych miast w województwie zachodniopomorskim - powiedział poseł na Sejm RP Paweł Suski. - Jest to wspaniały, wręcz imponujący obiekt, który wraz z Orlikami i innymi boiskami będzie służył nie tylko wałczanom. Myślę, że w oparciu o obiekty w COS OPO na Bukowinie i te w mieście, o wałeckim sporcie będzie jeszcze głośniej nie tylko w Polsce.
     Po przecięciu wstęgi i przemówieniach, goście złożyli na piłkach autografy, a później strzelali rzuty karne - większość, mimo odświętnych strojów, trafiła do siatki. Na zakończenie uroczystości odbył się krótki pokaz artystyczny w wykonaniu uczniów ZSM nr 1.

***euroboisko19_7
Boisko na Dolnym Mieście ma wymiary 100 x 64 metry, a powierzchnia sztucznej trawy na płycie i poza nią wynosi łącznie około 7000 m.kw. Poza tym ułożono około 750 m.kw. chodnika, a ogrodzenie ma długość ponad 400 metrów przy wysokości od 3 do 6 m. Oprócz dwóch pełnowymiarowych bramek, wyposażenie obiektu stanowią przestawne bramki o wymiarach 2 x 5 m. Rezerwowi zawodnicy mają do dyspozycji dwie wiaty na 13 miejsc każda, a wzdłuż linii bocznej ustawiono 20 parkowych ławek.
W rogach boiska zainstalowano oświetlenie o intensywności ponad 240 luksów.

     Budowę rozpoczęto 14 września ubiegłego roku, w ramach Zachodniopomorskiego Programu Szkolenia Młodzieży Piłkarskiej i Rozwoju Infrastruktury Sportowej „Euroboiska”, wałecka inwestycja otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej w wysokości 50%.

SUKCES NATALII

     Uczennica klasy Va Natalia Kuleta zdobyła wyróżnienie za utwór poetycki  w VI Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Szkoła Moich Marzeń" pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
i "Głosu Koszalińskiego". Na konkurs wpłynęło 720 prac ze 187 szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski. Natalia odbierze nagrodę 6.06.2011r. w Koszalinie, a jej praca zostanie opublikowana
w biuletynie pokonkursowym.

                                                                                               Gratulujemy sukcesu!

SUKCES BIEGACZY

      16.05 na stadionie miejskim w Wałczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w biegach rozstawnych.
Nasi uczniowie zwyciężyli zarówno w kategorii dziewcząt , jak i chłopców i awansowali do zawodów wojewódzkich , które odbędą się 19.05. w Policach.

A oto wyniki i składy sztafet:

sztafeta szwedzka I m : Karabasz Natalia, Lach Dorota, Frąckowiak Katarzyna, Góralska Anna

sztafeta szwedzka chłopców I m: Piasecki Patryk, Szuberla Szymon, Sydonowicz Łukasz, Maciaszek Norbert

4 x 100 dziewcząt I m: Cierpicka Natalia, Siutkowska Izabela, Załucka Marta, Starosta Justyna, r. Kwiatkowska Dominika

4 x 100 chłopców Im : Wojczakowski Kamil, Glaza Błażej, Pszczółkowki Jacek, Ruszała Dawid

KONKURS RECYTATORSKI “WIOSNĄ PIĘKNIEJE ŚWIAT”

     Dnia 29.04.2011 roku odbył się coroczny Szkolny Konkurs Recytatorski „Wiosną pięknieje świat”.
W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – III szkoły podstawowej, zwycięzcy eliminacji klasowych, 
w łącznej liczbie 24 osób. Uczestnicy recytowali utwory poetyckie z zakresu literatury dziecięcej.
     Celem konkursu było rozbudzenie potrzeby dbałości o kulturę mowy i piękno języka ojczystego, doskonalenie sztuki mówienia i recytowania oraz pogłębianie przyjaźni wśród uczestników . 

     Ostatecznie komisja konkursowa w składzie  A. Topyła , G. Szulga i A. Juszkiewicz  ustaliła następujące wyniki :DSC02902

I  m. Mateusz Borowiec  kl. II a   

II  m. Zofia Zadrożna   kl. I b  

III  m. Itassi Baraszkiewicz kl. III c 

Dodatkowo , wyróżnieni zostali :

 • Rafał Jabłoński  kl. II a  
 • Alicja Wojciechowska kl. III a 

     Nagrodzeni uczniowie będą reprezentować szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiosną pięknieje świat”  organizowanym przez Wałeckie Centrum Kultury w dniu 20 maja 2011 roku
w Ośrodku Ekologicznym „Morzycówka” .

Organizatorami Konkursu Szkolnego  były    E. Strażnikiewicz i  A. Litwińska .

KONKURS BAJARZY

     28 kwietnia w WCK odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Bajarzy dla klas IV „Pinokio czyli podróż w niezwykły świat marzeń”.
     W konkursie brało udział 6 drużyn trzyosobowych – po dwie drużyny z każdej szkoły podstawowej.bajarze

     Naszą szkołę reprezentowali:

 • Klasa IV a: Anita Białek, Krzysztof Bronowicki, Wiktor Szalwach
 • Klasa IV b: Maja Kruk, Klaudia Kida, Sandra Nowicka

     W konkursie wzięło również udział 6 bajarzy – po dwóch z każdej szkoły. Nasi reprezentanci wypadli bardzo dobrze.

 Julia Jabłońska z klasy IV a zajęła II miejsce, zaś Konrad Jakubowski z IV b otrzymał nagrodę za udział.

 Uczestników konkursu przygotowywały Jolanta Bratkowska i Anna Wolna.

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ ŚWIETLIC “WIOSNA W ORIGAMI”

     Turniej odbył się 14 kwietnia 2011 r. w czytelni SP 1 w Wałczu, uczestniczyły w nim dzieci z wałeckich świetlic szkolnych w wieku 7 – 10 lat.P4140083
Naszą szkołę reprezentowały:

 • Bratkowska Julia,
 • Spodniewska Natalia,
 • Kosidło Lidia,
 • wychowawca świetlicy: Patrycja Miszczak.

Celem turnieju było:

 • rozwijanie twórczej aktywności dzieci, wyobraźni, wrażliwości estetycznej,
 • rozwijanie zainteresowań, poznanie nowej techniki plastycznej,
 • doskonalenie zdolności manualnych dzieci,
 • dzielenie się doświadczeniem, konfrontacja osiągnięć rówieśniczych dzieci uzdolnionych plastycznie,
 • zaprezentowanie siebie i swojej pracy szerszej publiczności, promocja szkoły i świetlicy.

    Dzieci miały do wykonywały prace o tematyce wiosennej m. in. tulipana, czy też narcyza oraz o innej tematyce. Uczniowie pracowali indywidualnie oraz w zespołach pomagając sobie wzajemnie.
     Chcąc przybliżyć tradycje japońskie, podczas wykonywania prac techniką orgiami, dzieci słuchały japońskiej muzyki ludowej. W przerwie mogliśmy obejrzeć wystawę prac orgiami wykonanych przez dzieci ze świetlicy Szkoły Podstawowej Nr 1 w ciągu roku oraz zapoznać się z krótką historią orgiami. Wykonane prace zostały wyeksponowane w czytelni szkolnej.

       Podsumowując praca techniką orgiami wspiera rozwój procesów poznawczych, usprawnia koordynację wzrokowo – ruchową, ma wpływ na tzw. myślenie konstrukcyjne. 
     Uczestniczenie  w takiej formie zajęć było miłą i pożyteczną formą spędzenia czasu wolnego przez naszych wychowanków.

TESTY DO KLASY PIŁKARSKIEJ

     Dnia 15 kwietnia 2011 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej Gimnazjum nr 1 odbyła się pierwsza z dwóch części testów do klasy sportowej o profilu piłkarskim. W testach uczestniczyło kilkunastu chłopców z naszego powiatu oraz zawodnicy z Szydłowa. Wszyscy kandydaci musieli sprostać sprawdzianom sprawności ogólnej ( bieg wahadłowy, rzut piłką lekarską, skok z miejsca ) oraz umiejętnościom indywidualnym (slalom z prowadzeniem piłki).  Ostatnim elementem były Małe Gry Taktyczne. Wszyscy obserwujący trenerzy zgodnie podkreślili, że poziom prezentowany przez wszystkich był na wysokim poziomie.

Oto lista osób przyjętych do klasy piłkarskiej:DSC03348

 • Nowosielski Dawid
 • Pielech Aleksander
 • Hejak Błażej
 • Kapidura Paweł
 • Wojtyniak Szymon
 • Kaczanowicz Krzysztof
 • Majtyka Rafał
 • Pralicz Kacper
 • Kiński Karol
 • Narewski Patryk
 • Sikorski Maciej
 • Kaczorowski Piotr

Termin drugiej tury testów przewidywany jest na połowę maja.

 

VII JUZ KONKURS O ZŁOTE PIÓRO BURMISTRZA

     Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Wałczu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII Miejskim Konkursie Ortograficznym o Złote Pióro Burmistrza w dniu 21.05. 2011r.

 Cele konkursu:

 • popularyzacja zasad pisowni
 • pogłębienie wiedzy i umiejętności ortograficznych
 • promocja uczniów ze szkół mających szczególne osiągnięcia w dziedzinie ortografii

 Zasady konkursu:

  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych w kategoriach :

 a) klasy III

 b) klasy IV

 c) klasy V

 d) klasy VI

 Dyktanda do konkursu przygotowuje Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wałczu.

Sponsorem nagród jest Urząd Miasta Wałcz.

      Zwycięzców eliminacji szkolnych zapraszamy w sobotę 21.05.2011r.  na Dolne Miasto. Rozpoczęcie konkursu o godz. 9.00 . Życzymy złotych piór!!!

ORGANIZATORZY

KONKURS O JANIE PAWLE II

     19.04.2011r. w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs wiedzy o Janie Pawle II.

Uczestniczyli w nim uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z Wałcza oraz Gimnazjum z Chwiramu. Uczestnicy konkursu przeszli najpierw eliminacje szkolne, a następnie pod kierunkiem swoich nauczycieli przygotowywali się do etapu międzyszkolnego. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy o życiu
i działalności Papieża Polaka oraz zainteresowanie Jego nauką. Temat ten miał przybliżyć uczniom osobę Jana Pawła II na krótko przed Jego beatyfikacją.  W wyniku zadań testowych wyłoniono następujących zwycięzców:

Na poziomie klas III – IV: 

I miejsce - Damian Witkowski  SP nr 4
II miejsce – Julia Jabłońska  SP nr 5
III miejsce – Klaudia Kasperska SP nr 1 oraz Hanna Borowiec SP nr 5

Na poziomie klas V – VI: 

I miejsce –Iga Bliszcz SP nr 5
II miejsce – Karolina Robionek  SP nr 5
III miejsce – Patryk Piesiak SP nr 1

Na poziomie gimnazjum:

I miejsce –Agnieszka Paszkiewicz- Gimnazjum w Chwiramie
II miejsce – Justyna Szymczak – Gimnazjum nr 1 w Wałczu
III miejsce-Aleksandra Kamińska - Gimnazjum w Chwiramie

      Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie zwycięzcom!

PIŁKARSKIE GIMNAZJADY

     Uczniowie gimnazjów rozegrali najpierw miejską, a później powiatową Gimnazjadę w piłce nożnej. Stawką był awans do powiatowych rozgrywek, oraz rywalizacji na poziomie regionu.

   18 kwietnia na Stadionie Miejskim do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech wałeckich gimnazjów. Gry toczyły się w systemie każdy z każdym. Gimnazjaliści z ZSM Nr 1 wygrali wszystkie mecze i  zajęli pierwsze miejsce, drugą lokatę wywalczyli uczniowie Gimnazjum nr 3, a trzecią Gimnazjum nr 2.

      Dwa dni później w Chwiramie odbyły się rozgrywki piłki nożnej w ramach powiatowej Gimnazjady.
Po rozegraniu fazy grupowej, do półfinału awansowały zespoły wałeckiego Gimnazjum nr 1, Gimnazjum
w Chwiramie oraz Gimnazjum z Tuczna i Mirosławca. W tej fazie gimnazjaliści z Tuczna ulegli kolegom z Chwiramu 0:6, a wałczanie wygrali z mirosławianami 5:0. W spotkaniu o trzecie miejsce Tuczno
wygrało z Mirosławcem 2:0. Finałowy mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem bezbramkowym, ale rzuty karne lepiej wykonywali wałczanie, i to oni zostali triumfatorami powiatowej Gimnazjady w piłkę nożną. DSC03369

     Najlepszym zawodnikiem wybrano Damiana Bajora
z Wałcza, najlepszym bramkarzem został jego szkolny kolega Bartosz Turek, a królem strzelców Marcin Urbański
z Chwiramu.

     Trenowani przez Marka Skonieczkę triumfatorzy powiatowej Gimnazjady występowali w składzie: Karol Rytczak, Bartosz Soszyński, Rafał Staniszewski, Wiktor Iwański, Marcin Betleja, Bartosz Turek, Krzysztof Michalik, Daniel Timofiejew, Sebastian Rużanowski, Dawid Czerniewicz, Kamil Wojczakowski, Bartosz Barczak, Damian Bajor, Bartosz Chyliński, Szymon Ograbek.
Będą oni na początku maja reprezentować nasz powiat podczas rozgrywek rejonowych.